İbiza Gece Hayatı

İbiza Gece Hayati
İbiza Gece Hayati

Eğlenmek her insanın hakkıdır. Eğlenmeyi seven insanlar dünya genelinde bulunan birçok farklı mekâna giderek hem kültürlerini öğrenir hem de buralarda bulunan mekânlarda doyasıya eğlenir. Eğlence anlamında oldukça farklı seçeneklere sahip olan bu mekânlar eğlence anlamında akla hayale gelmeyecek niteliklerde bir hizmet sunmaktadır. Özellikle dünyanın en büyük ülkelerinde bulunan eğlence mekânları birçok turistin bu anlamda merak ettiği ve ziyaret etmek istediği yerlerdir.

Eğlencenin Merkezi İbiza

Eğlencenin Merkezi İbiza
Eğlencenin Merkezi İbiza

Eğlence severler özellikle de gece kulüplerine büyük ilgi duyanlar için dünyanın merkezi İbiza’dir. İspanya’da bulunan İbiza, parti ilkesi olarak tüm dünyada adını duyurmayı başarmıştır. İbiza ‘da her sokakta her caddede oynayan hedefleyen insanları girmek mümkündür. Eğlenceyi en üst düzeyde yasayan bölge halkı, her yıl gelen milyonlarca turist ile eğlence ekonomik anlamda oldukça büyük rakamlarda bir gelir elde etmektedir. Dünyanın eğlence merkezi İbiza, eğlence ve gece kulübü mekânları anlamında yüzlerde farklı seçeneğe sahiptir. Her zevke ve her bütçeye uyacak bir mekân bulmak mümkündür. Eğlencenin dozunun asla ayarlanamadığı İbiza, günler hatta geceler boyu aralıksız olarak gerçekleştirdiği partiler ile ünlüdür.

İbiza’da Eğlence Seçenekleri

İbiza'da Eğlence Seçenekleri
İbiza’da Eğlence Seçenekleri

İspanya’ya gidenler eğlenmeyi sevmiyor olsalar bile sırf görmüş olmak için mutlaka İbiza adasına gider. Dünyada görülmesi gereken yerler arasında yer alan bu adaca hemen her mekân eğlence partileri düzenlemektedir. Küçük çaplı veya büyük çaplı hemen her işletmede mutlaka bir eğlence unsuru yer alır seyrin büyüsü tamamen eğlence üzerinden kendini gösterir. Gündüz vakti denizin ve güneşin keyfini çıkartan turistler ve misafirler saatler gece yarısını gösterdiğinde sınırsız eğlenceye dâhil olurlar. Birbirinden farklı konseptlerde düzenlenen partilerde neon ışıkları, köpük partileri, yarışmalar gibi birçok farklı eğlence unsuru misafirlere sunularak unutulmaz bir gece yaşanır.

İbiza’nin Meşhur Havuz Başı Partileri

İbiza'nin Meşhur Havuz Başı Partileri
İbiza’nin Meşhur Havuz Başı Partileri

İbiza şeyinde birçok kişinin aklına gelen ilk şehir İbiza’dir.  Bölgenin bir ada oluşu ve sahip olduğu birden fazla lüks otel, bu bölgede gerçekleşen birçok partinin deniz kenarında ve havuzda gerçekleşmesini sağlar. Eşsiz sahilde gerçekleşen partilerde eğlence severler sabaha kadar sınırsız eğlencenin tadına varabilir. Binlerce turistin doyasıya eğlendiği bu partilerde sunulan sınırsız alkol, eğlencenin üst düzey yaşanmasını sağlar. Birçok unlu DJ’in de eşlik ettiği bu partilerin olduğu günlerde oteller full doluluk oranına ulaşır. Yaş sınırı bulunmaması nedeni ile her yaştan misafir bu partilerde yer alabilir. Tamamen otel müşterilerinin dahil olduğu bu partiler sabahın ilk ışıklarına kadar aralıksız devam eder. Hazırlanan program kapsamında sıralı olarak izleyicileri eğlendiren birçok gösteri ve dans grupları da gecenin ilerleyen saatlerine kadar konukları eğlendirmeye devam eder. Bu havuz başı partileri Amsterdam, Zürih, Londra şehirlerinde de bulabilirsiniz.

Şehrin En Kalabalık Mekânı San Antonio

Şehrin En Kalabalık Mekânı San Antonio
Şehrin En Kalabalık Mekânı San Antonio

İbiza denilince akla gelen ilk mekân tartışmasız San Antonio’dur. İbiza’yı bilenler bu mekânı da çok iyi bilir. Eğlencenin en üst düzeylerde yaşandığı bu mekânda tam anlamı ile zaman rüya gibi geçer. Eğlencenin en farklı halinin sunulduğu San Antonio, dünya çapında en fazla üne sahip DJ’leri mekânında ağırlaması ile de oldukça adını duyurmuştur. Yılın birçok farklı gününde birçok ünlü DJ bu mekânda misafirlere canlı müzik yaparak onları eğlendirir. Her partide misafirlere sunulan birbirinden farkli şovlar ve gösteriler de bu mekânın unutulmaz olmasını sağlayan en önemli unsurlardır. Özellikle yaz mevsiminde yüksek doluluk oranına ulaşan bu mekân hem yerli misafirin hem de turistlerin büyük bir ilgiyle ve severek gittikleri mekânların başında yer almaktadır.

Bir Diğer Önemli Adres Sant Josep

Sant Josep
Sant Josep

İbiza denince akla gelen bir diğer önemli gece kulübü mekânı Sant Josep’tir. Ünü sınırları aşan bu mekân San Antonio ile hemen hemen aynı özelliklere sahiptir. Görsellik anlamında oldukça zengin olan mekân geniş kapasitesi ile da birçok misafirin aynı anda eğlenmesine olanak tanır. Aksam başlayan eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar devam eder. Hiç durmayan müzik ve eğlence misafirlerin unutulmaz bir gece yaşamasına sahne olur. Birbirinden farklı konseptlerin yer aldığı eğlencelerde dana gösterileri de misafirlere eşlik eder. Alkol ve içki anlamında oldukça farklı seçenek sunan mekân fiyatlar konusunda da oldukça çeşitlidir. Genelde lüks kesime hitap eden mekân özellikle turistlerin her dönemde yoğun ilgisi ile karşılaşır. Yılın her dönemini aktif şekilde geçiren bu mekân şehre ilk defa gelecek olanlara da oldukça tavsiye edilen mekânlar arasında yer almaktadır.

Guinnes Dunya Rekoru’na Sahip Privilege

Privilege
Privilege

İbiza’ya gidip de Privilege’ye uğramak çok büyük bir eksikliktir. Ülke de en çok konuşulan bu mekân tam anlamı ile kusursuz ve profesyonel bir hizmet sunan oldukça ünlü bir mekândır. Şehrin en büyük mekânı olan Privilege 10bin kişi kapasiteye sahip olması ile de bugün hala Guinnes Rekorlar Kitabı’nda yer almaktadır. Çeşitlilik anlamında oldukça fazla seçenek sunan bu mekân misafirlerine her anlamda unutulmaz bir eğlencenin kapılarını acar. Akşam faaliyete geçen bu mekânda Tiesto başta olmak üzere Armin Van Buuren gibi birçok dünya starı DJ’i de ağırlar. Oldukça şık olarak sahneye çıkan bu ünlüler mekânda yüzde yüz doluluk oranını elde eder. Şehir genelinden ve ülke içinden de oldukça fazla katılımın olduğu bu partilere turistlerden de oldukça fazla ilgi gösterilmektedir. Lüks mekân fiyatlar açısından çeşitliliğe sahip olmakla birlikte özel DJ partilerine giriş ücretlidir. Girişin ardından içeride alınacak her yiyecek ve içecek de ücretli olarak misafirlere sunulur. Birçok farklı konseptte eğlence seçeneği sunan mekân farklı eğlence stili ile de misafirlerin beğeneceği bir eğlence hizmeti sunar.

En İyi Kulüp Ödüllü Space İbiza

Space İbiza
Space İbiza

Uluslararası Dans Müzik Ödülleri, Space İbiza’ya en iyi kulüp ödülünü layık görmüştür. Şehrin en önemli bir diğer gece kulübü olan Space İbiza, partilerinde elektronun müzik ağırlıklı olarak misafirlerini ağırlar. Elektro müziği ilgi duyanlar bu mekânda sınırsız müzik ile eğlenceye doyma fırsatı yakalar. Öyle ki dünyanın dört bir yanından binlerce müzik sever sırf bu mekânda düzenlenen partilere katılmak için bu şehre gelmektedir. Adı dünya geneline yayılan eğlence kulüpleri her koşulda sundukları mükemmel eğlence ile oldukça fazla merak uyandıran bir adrestir. Özellikle yaz mevsiminde maksimum doluluk kapasitesine ulaşan mekân dünya genelinde üne sahip birçok DJ’i de mekânında ağırlayarak beğeni kazanır. Birçok canlı müzik seven konuk, bu özel gecelerde DJ’leri canlı izlemek ve sınırsız eğlence fırsatından yaralanmak için mekâna giriş yapmaktadır. Yaz döneminde oldukça yoğun program ile dokulun oranını yakalayan mekân kış mevsiminde de düzenlediği farklı konseptli partileri ile misafirlerini eğlendirir.

Suite Pioneer İle Havuz Başı Partisi

Suite Pioneer
Suite Pioneer

Ushuaia Beach Hotel bünyesinde bulunan Suite Pioneer, şehrin en büyük eğlence mekânları arasında yer almaktadır. Farklı konsepti ve eğlence ile ilgi çeken bu mekân, dünyanın dört bir yanından gelen çok sayıda turisti de ağırlar. Otelin tamamen eğlence mekânı konseptinde kurulu olması ile misafirleri şaşırtan ve ilgi duyulmasını sağlayan bir durumdur. Otelde yer alan her oda da müzik sistemi ve ses sistemi yer alır. Bu sayede istedikleri takdirde partiye salonda katılmak istemeyenler kendi kaldıkları otel odalarından da eğlenceye dahil olabilirler. Bununla birlikte kendi çevrelerine ve arkadaşlarına da odalarında parti verebilme seçeneğine de sahiptirler. Odaların çoğunluğunun Suite’ye bakması da misafirler için oldukça artı bir özelliktir. Bu sayede partiye katılmak istemeyenler balkonlarından bu mekânda eğlenen insanları uzaktan izleme fırsatına da sahip olabilirler.

Eğlence anlamında sınırsız seçenek sunan bu mekân amacı eğlenmek olanların unutamayacakları bir gece geçirmeleri adına her türlü organizasyona ve özelliğe sahiptir.

Rockstar Partilerinin Mekânı İbiza Rocks

İbiza Rocks
İbiza Rocks

Müzik anlayışında birden fazla seçeneği seven insanlar için en ideal mekân İbiza Rocks’tir. Farklı müzikleri bir araya getiren mekân elektro ve rock müzik seçenekleri ile misafirlere oldukça farklı bir gece fırsatı sunar. 2008 yolundan itibaren dünyada ünlü rock müzik sanatçılarını da mekânda ağırlayan İbiza, kaliteli müzik anlayışı ile son derece kaliteli bir hizmet sunar. Her hafta düzenlediği We Are Rockstar partileri ile de müzik severlerin unutulmaz bir eğlenceye dâhil olması sağlanır.

Hem Deniz Hem Güneş İsteyenlerin tercihi Ocean Beach

Ocean Beach
Ocean Beach

Gündüz denizin ve güneşin tadını çıkartıp aksam aynı mekânda eğlenmek isteyenler için en ideal tercih San Antonio’da yer alan Ocean Beach, eğlence anlamında en iyi adreslerden bir tanesidir. İspanya güneşini hissederek eğlencenin tadına varmak isteyenler bu mekânda toplanarak doyasıya eğlencenin tadına varır. Havuz kenarında başlayan eğlence kapsamında birçok özel VIP şezlong kiralama seçeneği de bulunmaktadır. Ocean Beach, aynı zamanda terastan denizi ve partiyi izleme seçeneklerine de sahiptir. Zevke göre partiye uzaktan dâhil olmak isteyenler terastan da partiyi izleyerek eğlenebilir.

Geceye Hazırlık Için Cafe Mambo

Cafe Mambo
Cafe Mambo

İbiza’nin hızlı gece hayatıma ayak uydurmak kolay değildir. Birçok insan gecelere karışmadan önce erken saatlerde hazır bulunarak geceye kendini motive eder. Sahil kenarında bulunan Cafe Mambo, geceyi hızlı geçirecek olanlar için iyi bir hazırlık kafesidir. Burada yenecek bir yemek ve içilecek içeceklerin ardından istenilen mekâna gidilerek eğlenceye dâhil olunabilir. Oldukça sakin olan bu mekân birçok ünlü sanatçının da sahneye çıkaran önce uğradığı ve kahve içtiği bir mekân olarak göze çarpmaktadır.

Özel Villalarda Sınırsız Eğlence Seçeneği

Özel Villalarda Sınırsız Eğlence Seçeneği
Özel Villalarda Sınırsız Eğlence Seçeneği

İspanya’da tercih edilecek tek eğlence seçeneği bar ve kulüpler değildir. Bu şehir tamamen eğlence üzerine inşa edilmiş gibidir ve birçok farklı ortamda son derece kusursuz eğlence partileri düzenlenebilir. Bu anlamda en iyi seçeneklerden bir tanesi parti vermek için özel olarak hazırlanan villâlardır. Kalabalık toplumlarda sıkça tercih elden bu villalar gece partileri için son derece donanımlıdır. Özel partilerin adresi olan bu evlerde isteyen herkes belirli bir ücret karşılığı evleri kiralayarak son derece muhteşem bir parti verebilir. Her türlü parti öğesinin hazır bulunduğu evlerde gerekli olabilecek her türlü parti gereksinimi düşünülmüş ve konulmuştur. Buna ek olarak hiçbir şey ile uğraşmak istemeyen parti sahipleri bununla ilgili verecekleri partiyi organize etmeleri için tutacakları bir organizasyon ile için de DJ hizmetine varana kadar her türlü hizmeti ücretli bir şekilde satın alabilirler.

Ve Tabiki Amnesia

Amnesia
Amnesia

İspanya ile bütünleşen Amnesia’nin ününü tüm dünya bilir. En unlu DJ’erin bu mekânda verdikleri pozlar ve çektikleri resimler hemen her basın organında yer almaktadır. En unlu magazin dergilerine bile konu olan bu mekân, 1970 yılında yapılmış oldukça eski bir mekândır. Son derece kullanışlı bir piste sahip olan bu mekân dünya çapında ağırlandığı binlerce yabancı turiste unutulmaz bir gece yaşatır. Dans pistine yerleştirilen dev buz blokları da evlenenlere sunulan en güzel hizmetlerin sadece bir tanesidir. Eğlencenin en güzel ve en orijinal halini misafirlerine yaşayan mekân, tarih kokan konsepti ile de konuklarının akıllarına kazanır. Mekân bugün İbiza gezi rehberlerinde resimleri ile yer almaktadır. Ibiza nerede kalınır içeriğimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here