Kopenhag Gece Hayatı

Kopenhag Gece Hayatı
Kopenhag Gece Hayatı

Yaz eğlencelerinin vazgeçilmez adresi Kopenhag, sınırdı eğlencenin en doğru adreslerine sahip olan bir kenttir. Ülke genelinde eğlenceye aşırı bir düşkünlük söz konusudur ve Kopenhag genelinde gece halk sokaklara tasar. Eğlence anlamında birçok farklı seçenek sunan kent farklı hizmetleri ile de her dönemde oldukça sık olarak turistleri ağırlamaktadır. Şehirde doyasıya eğlencenin tadına varmak için tercih edilecek en doğru mevsim yazdır. Kış mevsiminde aşırı soğuk olan kent, turist anlamında da oldukça sakin bir dönem geçirir. Kent sakinleri soğuğa alışkın olduğu için hem yaz hem de kış mevsiminde havadan hiç etkilenmeden eğlenmeye sürekli olarak devam eder. Seyahat sebebi ile ülkeye giden misafirler oğul havada bile bu mekanları gezmeden ülkeden ayrılmazlar. Ülkenin gezmek için tercih edilecek en ideal donemi Temmuz ve Ağustos aylarıdır. Bu aylarda sınırsız eğlence fırsatı sunan mekanlar oldukça geç saatlere kadar açıktır ve müşterilerine sınırsız hizmet seçeneği sunar.

Kopenhag’ta Yer Alan Eğlence Mekanları

Kopenhag’ta Yer Alan Eğlence Mekanları
Kopenhag’ta Yer Alan Eğlence Mekanları

Kopenhag hem çeşitlilik anlamında hem de farklı mekan anlamında oldukça geniş seçenekler sunar. Her müşterinin eğlenmesini baz akan ülke bunun için özenli hizmetler sunar fe her mekânda eğlenen misafirler yüksek memnuniyet ile mekanlardan ayrılır. Ancak şehir genelinde olumsuz olan belki de tek durum hemen her mekânın pahalı olmasıdır. Kopenhag yaşam anlamında da son derece pahalı olan bir şehirdir. Bu nedenle konu özellikle de eğlence olduğunda çok ciddi hesapların ödenmesi şaka değildir. Cebinde yeterli parası olanlar için şehir genelinde bir çok farklı alternatif söz konusu olabilir. Ancak gezmek için yeterli bütçeye sahip olmayanlar için bu şehirde satılan suyun bile fiyatı son derece pahalıdır.

Tarz anlamında farklı esintiler sunan mekanlar her daim en çok ilgi gören mekanlardır. Hizmet anlamında ve eğlence anlamında daha orta sınıfa yönelik olan mekanlarda da doyumsuz eğlenceye varmak mümkün olabilir. Bütçe anlamında da oldukça kazançlı çıkartan bu mekanlar hem yerel halkın hem de turistlerin de oldukça ilgi gösterdikleri mekanlar arasında yer alacak seçeneklere sahiptir. Hem dansları hem de kızları ile meşhur olan bu kentte hemen her mekânda birbirinden güzel kızlar görmek mümkündür. Eğlence sokaklarında ve caddelerinde misafirleri karşılayan kızlar güzellikleri ile her insanın dikkatini çekecek düzeydedir. Eğlence merkezlerinin de vazgeçilmezi olan bu kızlar hemen her mekânda insanların karşısına çıkar ve onlarla birlikte gece boyunca eğlenir.

Kopenhag Halkının Eğlence Tarzı

Kopenhag Halkının Eğlence Tarzı
Kopenhag Halkının Eğlence Tarzı

Kopenhag halkı eğlenmeyi oldukça sever. Kent merkezinde ve birçok bölgesinde yer alan mekanlarda insanlar sınırsız eğlencenin tadını doyasıya yaşar. Bu kentte bulunan mekanlar diğer birçok ülkede yer alan mekanlara göre daha farklı seçeneklere sahiptir. Kopenhag halkı bira içmeyi oldukça sever. Özellikle de gece kulübüne gidecek olanlar gitmeden önce küçük mekanlara gidip burada birkaç kadeh bir şeyler içtikten sonda gece kulübüne gitmeyi tercih ederler. Bu nedenden dolayı mekanların birçoğu içerisinde belirli bir kısımda mutlaka bir bar bulundurur. Bu sayede misafirler eğlenceye geçmeden önce bira içmenin ve sohbet etmenin tadına varır. Gece saatleri yaklaştığında da misafirler direk gece kulübüne geçer. Hemen her mekânda geçerli olan bu özellik sayesinde insanlar bir mekânda aradıkları bütün özelliklere sahip olmuş olur. Eğlence anlamında hiç-bir engel bulunmayan bu kentte insanlar hem kulüplerde hem de sokaklarda diledikleri gibi eğlenme fırsatı bulur.

Güzel Bir Eğlence Mekanı Bakken KBH

 Güzel Bir Eğlence Mekanı Bakken KBH
Güzel Bir Eğlence Mekanı Bakken KBH

Kent genelinde oldukça beğenilen bir mekan olan Bakken KBH,  güzel verandası ille misafirlerini farklı şekilde karşılar. Zenin katta yer alan mekan yoldan geçenlerin bile biraz oturmak için tercih ettikleri ayak üstü bir mekandır. Güzel konsepti ve farklı tasarımları ile müşterilerinin beğenisini kazanan mekan hemen her gün yoğun bir müşteri kitlesine sahip olur. Renkli iç tasarımına rengarenk bir ışık görseli eşlik eder. İçeri girildiği anda bambaşka bir ortam insanları karşılar hafta içi sakin geçen mekanda hafta sonu geldiğinde canlı müzikler ile konuklarını eğlendirir. Birbirinden farklı sanatçıları ağırlayan mekânda canlı müzik sevenler için oldukça güzel bir eğlence sunulmaktadır. Orta kesime hitap eden bütçesi sayesinde hem kent halkı hem de birçok genç öğrenci bu mekanı sürekli olarak ziyaret eder. Mekan hafta içinde de birçok farklı müzik yayını ile misafirlerine oldukça hoş zaman geçirme fırsatı sunar. Ayrıca Amsterdam, Londra ve Paris’te otel tavsiyelerini inceleyebilirsiniz.

Ucuz Bir Mekan Billy Booze

Ucuz Bir Mekan Billy Booze
Ucuz Bir Mekan Billy Booze

Kent genelinde hizmet veren en ucuz mekanlardan bir tanesi olan Billy Booze, özellikle bira konusunda oldukça ucuz seçeneklere sahiptir. Bu özelliği ile özellikle gençlerin ve kısıtlı bütçeye sahip olanların tercih ettiği bir mekandır. Son derece şık bir tasarıma sahil olan mekan ortam olarak son derece ferahtır. Farklı bir zaman geçirmek ve ucuza içki içmek isteyenler bu mekanı tercih eder. Haftanın her günü açık olan mekan gece geç saatlere kadar da açıktır.  Pazar günleri de sabah 05.00’e kadar müşterilerine hizmet verir. Şehrin merkezinde yer alan mekan ulaşım anlamında son derece elverişlidir. Her yerden kolayca ulaşılabilmesi nedeni ile çok sayıda eğlence sever bu mekana gider. Mekan farklı konsepti ve tasarımı ile de hoş bir görünüme sahiptir. İçeride bulunan kırmızı koltuklar ve renkli duvarlar içeri giren herkesin dikkatini çeken ilk şey olur. Bambaşka tasarımı ile her müşterisinin beğenisini kazanan mekan hizmet anlamında da son derece kusursuzdur. Mekanın websitesi için tıklayın.

Gençlerin Mekanı Club Christopher

Gençlerin Mekanı Club Christopher
Gençlerin Mekanı Club Christopher

Club Christopher, Kopenhag şehir merkezinde bulunan son derece kalabalık olan mekanlardan bir tanesidir. Yer itibari ile hem yerli halkın hem de turistlerin ilgi gösterdiği mekanlar arasında yer alır. Mekanı ziyaret edenlerin büyük bir çoğunluğu 20’li yaşlara sahip gençlerin gittiği alan olarak bilinir. Kent genelinde oldukça ilgilenen mekan Danimarka’da yer alan en iyi gece kulübü ödülüne de kayıp görülen bir mekandır. Buraya giriş ücretsizdir ve bazı günler içeri girmek isteyen müşteriler kapıda uzun kuyruk oluşturur. Fiyatlar konusunda yüksek rakamlardan bahsedilir. Her anlamda mükemmel bir mekandır ve eğlence sabahın ilk saatlerine kadar kesintisiz devam eder. Kentte yaşayan ve yakın ülkelerden gelen birçok ünlü de bu mekânda birçok kez eğlenmek için bulunur. Kent genelinde oldukça ilgi gören mekan geç saatlere kadar açıktır. Bazı günler bu mekana eşcinsel grupların da geldiği görülür. Mekânın bazı müşterileri sürekli buranın müdavimidir. Sürekli olarak gelen müşteriler arasında eşcinsel gruplar da yer alır. Mekanın websitesi için tıklayın.

 Alternativ Bir Kulüp Club Faust

 Alternativ Bir Kulüp Club Faust
Alternativ Bir Kulüp Club Faust

Her yerde çalışan müziklerin aksine farklı tarz müziklerden hoşlananların tercih ettiği bir mekandır. Kent genelinde müzik anlamında farklılık arayan herkes bu mekânda buluşur. Endüstriyel müzik, rock müzik, punk müzik ve metal müzik gibi farklı müzikler gece boyunca aralıksız olarak bu mekânda çalar. Genç grupların da sıklıkla geldiği mekan ulaşım anlamında son derece elverişlidir. Fiyatları da normal bütçeli insanlara hitap eder. Arkadaşları ile günlük sohbetler etmek ve akşamı eğlenceli şekilde geçirmek isteyenler için son derece ideal bir mekandır. Gece geç saatlere kadar açık olan bu mekan sabaha karşı saat 05.00’te kapanır. Kendi halkının oldukça ilgi gösterdiği mekana kente turist olarak gelen insanlardan da oldukça yoğun bir ilgi görmektedir. Mekanın websitesi için tıklayın.

Biranın Başkentinde Bir Kokteyl Mekanı Copenhagen Cocktail

Biranın Başkentinde Bir Kokteyl Mekanı Copenhagen Coctail
Biranın Başkentinde Bir Kokteyl Mekanı Copenhagen Cocktail

Kopenhag dendiği zaman akla ilk gelen içecek biradır. Bu ülke biranın başkenti olarak bilinir. Birçok mekan kendi birasını kendisi üretir ve piyasaya sürer. Üretim anlamında oldukça zengin olan bu kent birçok mekânda bu özel yapım biralardan müşterilere sunum yapar. Buna bağlı olarak da hemen her mekânda mutlaka bira ikramı yapılmaktadır. Üretimin burada yapılmasından dolayı da birçok mekânda biralar oldukça ucuz fiyata müşterilere sunulmaktadır. Copenhagen Coctail ise bu anlamda biradan sıkılan ve farklılık arayanların tercih ettikleri bir mekandır. Bu mekan daha çok kokteyl üzerine kendini geliştirmiştir ve kokteyl sevenlere oldukça geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Yine mekânda bira içmek isteyenler için de bira alternatifleri yer almaktadır. Kent genelinde özellikle yakın civarda ciddi anlamda ilgi gören bir mekandır. Sıcak samimi bir sohbet ortamını yakalamak isteyenler akşamları bu mekana gelerek bu hoş ortamda en güzel sohbetlerini gerçekleştirirler. Yakında bulunan otellerde kalan turistlerin de severek geldiği ve güzel vakit geçirdikleri farklı bir mekandır. Mekanın websitesi için tıklayın.

En Gözde Mekanlardan Culture Box

En Gözde Mekanlardan Culture Box
En Gözde Mekanlardan Culture Box

2005 yılından bu yana hizmet veren mekan bölgenin en gözde mekanları arasında yer alır. Canlı müzik konusunda müşterilerini son derece memnun eden mekan farklı müzik anlayışları ile de hemen herkesi mekandan memnun bir şekilde uğurlar. Geceyi eğlenerek ve bir şeyler içerek noktalamak isteyenler için son derece doğru bir mekandır. Mekan Kopenhag’in merkezinde yer alır ve bu nedenle kentte yaşayan herkesin kolayca ulaşabileceği bir konumdadır. Mekan görsel anlamda son derece zengindir. Mekana girenler içeride rüya gibi bir ortam ile karşılaşınca şaşkınlığını gizleyemez. Eşsiz bir ışık şöleni ve mükemmel bir ses sistemi ile salon mükemmel bir uyuma sahiptir. Geceyi en hareketli şekilde geçirmek isteyenler için birbirinden güzel seçenekler de bu mekânda yer alır. Devasa yüksek salon içerde bulunanlara son derece ferah bir ortam sunar. Kusursuz bir bar hizmeti sunulur ve içecek konusunda çok geniş bir menü bulunmaktadır. Bölgede yaşayan turistler bu mekanı görmeden bu kentten ayrılmaz. Mekanın iç kısmı 350 metrekareden oluşmaktadır. Genişliği ile misafirleri kendine hayran bırakır.  Hemen her bölgede istenildiği şekilde dans edilebilir. Özellikle Techno, Elektro ve House müzik sevenlerin vazgeçemediği bir mekandır. Gece geç saatlere kadar açık olan mekânda ritim bir an bile düşmez. Eğlenceyi doruk noktasında yaşamak isteyenler bu mekana erken saatlerde gelerek parti başlamadan yerlerini alır.  Mekana geç gelenler yer bulma ve içeri girme konusunda problem yaşayabilir. Kapıda oluşan uzun kuyruklara girmemek için rezervasyon yaptırmak en iyi seçenektir. Mekanın websitesi için tıklayın.

Devasa Bir Gece Kulübü KB3

Devasa Bir Gece Kulübü KB3
Devasa Bir Gece Kulübü KB3

Kopenhag’ın  En büyük mekanlarından olan KB3 devasa büyük görünümü ile müşterileri kendisine hayran bırakan bir mekandır. 800 kişilik dev bir kapasiteye sahiptir ve burada eğlence bir dakika olsun hiç durmadan devam eder. Hem mekan anlamında hem hizmet ve sunumlar anlamında bütün müşterileri kendisine hayran bırakan mekan, sınırsız eğlence seçeneği ile de oldukça ünlüdür. Mekanda yer alan sadece bir barın  uzunluğu 13 metredir. Kusursuz bir hizmet ile bütün müşterilerini son derece memnun eden mekâna gelenler hayatlarının en güzel eğlencesine şahit olabilir. Birçok ünlünün de sıklıkla tercih ettiği mekan turistlerin de yoğun ilgi gösterdiği bir mekandır. Şehir dışından gelen birçok konuk geceyi burada geçiririm hem hafta içi hem de hafta sonu açık olan mekan hafta sonlarında sabaha kadar açıktır. Dünyaca ünlü DJ’lerin de sahne aldığı mekânda misafirler hayal bile edemeyecekleri bir eğlenceye dahil olmuş olur. Mekan lükstür ve genelde üst sınıf insanlara hitap eder. Mekanın websitesi için tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here