Miami Gece Hayatı

Miami Gece Hayatı
Miami Gece Hayatı

Miami denince birçok insanın aklına tek gelen şey eğlencedir. Hem kendi halkı hem de milyonlarca turist, sırf eğlenmek için bu şehri tercih eder. Amerika’nın en büyük şehirlerinden bir tanesi olan Miami’nin hemen her bölgesinde mutlaka bir eğlence mekânı bulunur. Her bütçeye hitap eden bu mekânlar gün aşırı partileri ve birbirinden farklı içki seçenekleri ile misafirlerine unutulmaz bir parti seçeneği sunar. Çeşitliliğin oldukça fazla olması burada yaşayan insanların da kolayca gidebilecekleri bir mekân bulmalarını sağlar.  Son derece renkli olan bu şehir eğlencenin kalbi olarak da bilinir.

Muhteşem DJ ve Dansçılar

Muhteşem DJ ve Dansçılar
Muhteşem DJ ve Dansçılar

Miami’de yer alan mekânlar hem eğlence hem müzik hem de dans anlamında son derece profesyonel bir hizmet sunmaktadır Dünyanın en kaliteli DJ’leri burada yer alan birçok mekânda oldukça sık bir şekilde sahne alır. Bununla birlikte mekânlarda yer alan dansçı kızlar da alanını en yetenekli ve en iyi dans eden kızlarından oluşmaktadır.  Sınırsız eğlence dendiğinde her anlamda akla sadece Miami kulüpleri gelmektedir.  Burada yaşayan insanlar için eğlence tek kelime ile hayatın bir parçasıdır.

Bitmeyen Partiler ve En Popüler Eğlenceler

Bitmeyen Partiler ve En Popüler Eğlenceler
Bitmeyen Partiler ve En Popüler Eğlenceler

Miami’de trafik ve eğlence asla bitmez. Şehrin birçok insanı günün erken saatlerinde öğlen vaktinde eğlence mekânlarına akın etmeye başlar. Birçok turist kendini erken saatlerde gece yarısına kadar kalacağı mekânlarda bulur. Sabah 09.00’da başlayan eğlence gece geç saatlere kadar aralıksız sürmektedir.  Şehrin geneline bakıldığında spot ışıklarının günün hiçbir saatinde sönmediği görülür. Şehir geneline bakıldığında hemen her mekânda mutlaka kaliteli bir hizmet bulmak mümkündür. Bu anlamda hiçbir mekân iyi ya da kötü diye ayırt edilemez. Bununla birlikte normal kalitenin üstünde hizmet veren en iyi gece kulüpleri diye bir sıralama bulunur. Ücret konusunda pek düşük rakamlardan bahsetmek mümkün olmasa da en iyi kulüpler için aşırı ücret tarifesinden bahsetmek mümkün olabilir.

Birbirinden Farklı Eğlence Seçeneği

Birbirinden Farklı Eğlence Seçeneği
Birbirinden Farklı Eğlence Seçeneği

Miami’de eğlence anlamında birden fazla seçenekten bahsetmek mümkündür. Hem punk, hem disko, hem konser, hem parti hem de daha birçok farklı eğlence çeşidi burada asla bitmez. Her mekân farklı konsepti ile dikkat çeker ve her mekânın kendine özgü bir müşteri kitlesi bulunmaktadır. İlk defa gelen turistler rastgele mekânlara girse bile mutlaka eğlenerek çıkar. İçki konusunda da müşterilerini oldukça memnun eden mekânlar hem sunum hem de ağırlama konusunda her misafirden mutlaka yüksek not almaktadır. Her biri kaliteli olan mekânlarda birçok milletin bir arada gayet samimi bir şekilde eğlendiği de görülür.

Küba Esintisi Taşıyan Ball & Chain

Ball & Chain
Ball & Chain

Miami genelde Küba halkının ağırlıklı olarak yaşadığı bir şehirdir. Bu nedenle mekânlarda Küba esintileri yoğun olarak görülür. Ball & Chain, ambiyans anlamında oldukça farklı teması ile her daim göz dolduran bir mekândır. Lezzet anlamında da oldukça zengin bir seçeneğe sahiptir ve her damak tadına hitap edecek bir lezzet mutlaka bulunur.  Atıştırmalıklar açlığı dindirirken leziz yemek menüleri d e misafirlerin mekândan aç ayrılmamalarını sağlar.  Güler yüzlü personel sayesinde son derece sıcak bir bardır. Müzikleri ile insanların içi ısınır ve dans etmek isteyenler için son derece doğru bir mekândır. Eşsiz bir dans pisti ve oldukça farklı bir iç dizayna sahiptir. Müziğin hiç durmadığı alanda yerliler başta olmak üzere çok sayıda turist dilediği gibi eğlenme fırsatı bulur. Fiyat anlamında değerlendirildiğinde orta bütçeli kesime rahatlıkla hitap edebilecek bir mekândır.

Mekanın websitesi için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Sıkça Ziyaret Edilen Wood Tavern

Wood Tavern
Wood Tavern

Wood Tavern, yerli haklın gitmekten bıkmadığı bir mekândır. Doluluk anlamında her gün maksimum sayıya ulaşan bu mekân turistlerinde oldukça yoğun ilgisi ile karşılaşır. Evcil hayvanların mekâna girmesi serbesttir. Bu özelliği ile de birçok yerli halk rahat eğlenebilmek anlamı ile bu adresi tercih eder. Fiyatların son derece uygun olduğu mekân her bütçeye göre mutlaka bir içki seçeneğine sahiptir.  Personelin güler yüzlü olması mekânın son derece sıcak ve samimi olmasını sağlar.  İçeride çalan müziklerin ritmi resmen insanları esir alır. Dans etmek isteyenler için alanın her anı müsaittir. Yiyecek ve menü anlamında da son derce zengin olan mekânda geniş bir damak tadı hakimdir. Özellikle Taco lezzetleri mekâna gelenlerin mutlaka tatmaları gereken lezzetler arasında yer almaktadır. Son derece uygun fiyatlar ile Jack And Stella içilebilir. Yemekler ve ikramlar konusunda da son derece uygun fiyat seçeneğine sahiptir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Yetişkinlerin Mekânı King Of Diamonds

King Of Diamonds
King Of Diamonds

Miami genelde istekte en uç seviyelerin tercih edildiği mekânlara sahiptir. Hem halk hem de turistler bu bölgelerde birbirinden farklı isteklerde bulunur. King Of Diamonds da bu anlamda her türlü uç istekleri karşılayabilecek oldukça farklı konsepte sahip bir mekândır. Mekânda +18 giriş şartı bulunur ve sadece yetişkinlerin girebileceği bir mekân olma özelliğine sahiptir. Normalde bar konseptine sahip olan bar gece saatlerinde striptiz kulübüne dönüşmektedir.  Her ziyaretçiyi şaşırtan bar her anlamda farklı ve tamamen kendine özgü bir hizmet potansiyeline sahiptir. Personel açısından son derece güler yüzlü bir seçenek sunulur. Buraya gelen her misafir kendini oldukça rahat hisseder. Yeme ve içme anlamında da oldukça farklı seçeneklere sahip olan mekân her konuğun damak tadına uyacak bir menüye sahiptir. Farklı arayış içerisinde olan insanlar bu mekânı tercih eder. Fiyat anlamında orta seviye misafirlere kolayca uyum sağlayan bir mekândır.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Eğlencenin Doruk Noktası Club Space

Clup Space
Club Space

Miami’de sınırsız eğlence tercihe edeceklerin mekânı kesinlikle Club Space olur. Girişin ücretli olduğu mekân yüksek doluluk oranı ile de adından söz ettirmektedir. Mekâna giriş yapmak isteyenlerin oldukça erken saatlerde buraya gelerek önceden yerini alması gerekir. Akşam saatlerine kalındığında uzun kuyruklar arasından geçmek ve kulübe girmek resmen imkânsız bir durumdur. Mekânın kalabalık olmasından dolayı çoğu durumda içecekler aksayabilir ama yine de hizmet son derece güler yüzlü ve kalitelidir. Müşteriler çoğu durumda müziğin ritmine kapılmaktan siparişlerinin takibini yapamaz. Müzik anlamında son derece geniş seçenekler bulunur. Her tarza uyan mutlaka bir müzik türü duyulmaktadır. Gece sınırsız eğlence seçeneği sunan mekânda sabahın ilk ışıklarına kadar kesintisiz bir eğlence seçeneği sunulmaktadır. Kulüp her daim kalabalıktır v e her daim hareketlidir.

Mekanın websitesi için tıklayın.

Farklı Tarzların Adresi Blackbird Ordinary

Blackbird Ordinary
Blackbird Ordinary

Blackbirk Ordinary, bugün tüm dünyanın mutlaka ismini duyduğu bir mekândır.  Gece hayatında oldukça farklı seçeneklere sahip olan mekân eğlence anlamında son derece doyumsuz seçeneklere sahiptir. Mekân her anlamda ilginçtir. Hem tasarım hem eğlence anlayışı hem de içkiler konusunda son derece farklı bir tarza sahiptir. Misafirlerin içini ısıtan mekân aynı zamanda arkadaşlar ile oyun oynamak açısından da son derece elverişlidir.  Jenga ve tabu gibi klasik oyunlar arkadaş gruplarının sıkça tercih ettikleri oyun grupları arasında yer alır. Mekân her anlamda müsaittir ve gençler diledikleri alanda diledikleri oyunları oynayabilir. Müzik anlamında da son derece sınırsız olan mekânda her yaş insan dilediği şekilde eğlenebilmektedir. Mekânın dışarıya açılan kapısında mekâna ait b ir bahçe bulunur. İlk etapta karanlık olması nedeni ile korkutucu olsa da aslında son derece eğlenceli bir bahçedir. Misafirler bu alanda da diledikleri gibi vakit geçirebilir. Fiyat konusunda farklı seçeneklerin bulunduğu mekân girişte ücretsizdir.

Mekanın websitesi için tıklayın.

Küba Esintili Bongos Cuban Cafe

Bongos Cuban Cafe
Bongos Cuban Cafe

Miami’de tercih edilecek eğlence mekânlarından bir başkası da Bongos Cuban Cafe’dir. Miami genelinde ister sakin ister hareketli şekilde tercih edilebilecek sayısız mekân bulunur. Onlardan bir tanesi olan bu adres Küba esintileri ile d onatılmıştır. Yerli halkın oldukça sık olarak uğradığı mekânda yemekler ön planda yer alır. Misafirlerin ağırlandığı ve geleneksel günlerin kutlandığı mekân yemek ve içecek ikramı konusunda oldukça geniş kitleye adını duyurmuştur. Aynı anda eğlence seçeneklerinin de bulunduğu bu adreste insanlar sınırsız yeme, içme ve eğlenmenin tadını çıkartabilir. Fiyat konusunda diğer mekânlara göre kıyaslandığında bu mekân yükse k fiyatlara sahiptir.  Ancak yine de farklı damak tadına ait yemekleri tatmak isteyenler için kesinlikle önerilecek bir mekândır. Gece eğlencesi konusunda da mekân oldukça iddialıdır ve eğlence sabaha kadar aralıksız olarak devam eder.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Yerel Halkın Eğlence Mekânları Brickell Bölgesi

Brickell Bölgesi
Brickell Bölgesi

Miami’de bulunan Brickell Bölgesi, turistlerden kaçmak isteyenlerin tercih ettiği bir bölgedir. Burası tamamen yerli halkın takıldığı ve yaşadığı yer alarak da bilinir. Burada ünlü olan birçok gece kulübü ve normal mekân bulunur. Ancak burada turistlerin izlerine pek rastlanmaz. Sadece kendi halkına hizmet eden mekânlarda misafirlerin çoğu birbirini tanır. Küçük bir bölge olmasına rağmen eğlence seçenekleri konusunda oldukça kaliteli hizmetlerin verildiği mekânlar bulunmaktadır. Yerli halktan eğlenceye düşkün olan insanlar hiç bu bölgeden çıkmadan diledikleri gibi eğlenme fırsatını yakalayabilir. Turist olmadığı için fiyat konusunda da son derece makul seviyelerden bahsetmek mümkün olur. Özellikle canlı müzik sevenler için mekânlar son derece güzel bir seçenek olabilir. Ülkenin müziklerinin dinleyicilere sunulduğu mekânlarda yerli halk dilediği gibi içki içer ve eğlenir. Blue Martini Bar, bölgenin ismi öne çıkan mekânıdır. Uygun fiyatlar ile hizmet veren mekânda güler yüzlü personel ile misafirler son derece kaliteli ve güzel zaman geçirir.

Miami South Beach’in Havuz Başı Partileri

Miami South Beach
Miami South Beach

Amerika denince Miami’de akla gelen ilk etkinliklerden bir tanesi havuz başı partileridir. Boş beleş parti olarak da adlandırılan bu partilerde özellikle gençler göze çarpar. Genç kesime hitap eden partilerde maksat eğlenmek ve biraz olsun sıcaktan kurtulmaktır. Burada günün her saati özellikle sabah saatlerinde gelen gençler akşama kadar sınırsız eğlenme fırsatı bulur. Birçok otel, havuzlarının kenarında bu partilere izin verir. Her gün düzenlenmesi ve artık rutin şekilde tercih edilmesi nedeni ile de bölgede vazgeçilmez eğlencelerden bir tanesi olmayı başarmıştır. Ünlü otellerin havuzlarında gerçekleşen partilerin içecek fiyatları oldukça uygundur. Düşüt fiyat seçenekleri nedeni ile de özellikle sıcaktan bunalanlar hem müzik dinlemek hem serinlemek hem de güzel vakit geçirmek için bu mekânları tercih eder.

Havuz Partisinin Bir Diğer Adı Sls Otel

Sis Otel
Sls Otel

Sls Otel denince askla sadece havuz partileri gelir. Bu otel bölge genelinde verdiği partiler ile ününü duyurmuştur. Sıcak havadan bunalanların akın etiği mekânda gündüz en sıcak saatlerde serinleme adına birçok aktivite misafirlere sunulur. Müziğin ve içkinin aralıksız sürdüğü mekân gençlerin havuz başı partisi için tercih edebilecekleri en ideal mekânlardan bir tanesidir. Miami genelinde yaygın olan havuz partileri hemen her gün sürekli olarak sunulan bir aktivitedir. Amaç y üzmek değildir ve buraya toplanan gençler havuz başında hem yeni arkadaşlıklar kurar hem de güneşin ve eğlencenin tadını doyasıya çıkarma fırsatı bulur. Havuz başı partileri diğer eğlencelere oranla oldukça ucuzdur. Bu nedenle de genelde öğrencilerin uğrak mekânları arasında yer alır. Yine de barlardan sıkılan ve kendini genç hisseden insanlar da bu partilere katılarak ucuza eğlenmenin ve serinlemenin tadını çıkartır.

Mekanın websitesi için tıklayın.

Miami nerede kalınır yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here