Mısır Gece Hayatı

Mısır Gece Hayatı
Mısır Gece Hayatı

Mısır, eğlence anlamında farklı seçeneklere sahip olan bir ülkedir. Özellikle Kahire bölgesi eğlence anlamında oldukça geniş seçenekler sunar. Farklı tecrübeleri tatmak ve ülkede eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için birbirinden farklı ve güzel konsepte sahip mekânlar bulunur. Şehrin bazı kesimleri eğlence karşısında dert bir duruş sergilese de farklı şehirlerde istenildiği şekilde eğlence hizmeti veren mekânlar bulunmaktadır. Şehir genelinde hizmet veren birçok otel 24 saat açıktır ve giriş çıkış oldukça rahattır. Gece hayatına katılan misafirler gece saat kaç olursa olsun mekândan ayrılarak otellerine rahatlıkla geri dönebilir. Mısır kalınacak yerler makalemizi de incelemenizi tavsiye ederiz.

Kahire Eğlence Hayatı

Kahire Eğlence Hayatı
Kahire Eğlence Hayatı

Kahire genelinde yoğunlaşan eğlence mekânlarında bazı mekânlar alkollü bazı mekânlar da alkolsüz içecek seçeneği sunar. Misafirler istedikleri içecek türüne göre mekânları tercih ederek eğlenceye dâhil olabilir. Eğlencenin hızlı olması ve süresiz olarak sunulması bu şehirde gece hayatının oldukça renkli geçmesine neden olan bir durum olarak ön plana çıkar. Eğlenmeyi seven insanlar Kahire’de toplanarak bu mekânları ziyaret eder ve diledikleri mekânlarda sabaha kadar eğlenme fırsatı yakalar. Kahire’de bulunan mekânların çoğu Zamalek bölgesinde yer alır. Birçok otel burada bar bölümü ile misafirlerine eğlence seçeneği sunmaktadır. Buralarda bulunan bar ve diskolar da her yaştan insanın rahatlıkla eğeleneceği hizmetler sunar.

Mısır’ın Katı Kuralları

Mısır’ın Katı Kuralları
Mısır’ın Katı Kuralları

Mısır, eğlence anlamında görüş anlamında tamamen ikiye ayrılmış bir ülkedir. Şehrin bir kısmı eğlenceye dair oldukça geniş bir düşünce yapışınsa sahiptir. Açılan her türlü mekâna gider. Açılışından itibaren mekânlarda boy gösterir ve eğlenmenin tadını çıkartır. Alkol konusunda katı olan aileler eğlence sırasında alkol tüketmez. Sadece müzik eşliğinde oturur veya eğlenerek geceyi tamamlar. Akrabaları ve topluluk grupları halinde gittikleri mekânlarda akşam yemeğini ve alkolsüz içeceklerin eşliğinde sohbet ile geceyi tamamlayarak evlerine döner. Bu kesim her bölgede açılan eğlence kulübünü de destekler. Herhangi bir zararının olmadığını düşünen aile yapısında görüşler son derece rahattır ve ülkenin neresinde olursa olsun bu mekânlara gidilir. Bir diğer kesim eğlence anlayışına karşı oldukça sert görüşlere sahiptir ve kesinlikle eğlenmek amacı ile bu mekânlara gitmez. Ailesinden herhangi birisini de göndermez ve asla semtinde bile öyle mekânlar açtırmaz. Oldukça katı kurallara sahip olan aileler yakınlarda bulunan mekânların kapatılması açısından da her türlü girişimde bulunur. Bu nedenle ülkenin yarısı eğlenmeye karşı kapalıdır. Geri kalan insanlar kendi çevreleri ile birlikte sunulan eğlencelere dâhil olur.

Nil Nehrine Karşı Eğlence Fırsatı

Nil Nehrine Karşı Eğlence Fırsatı
Nil Nehrine Karşı Eğlence Fırsatı

Bölgede yer alan birçok mekân Nil Nehri manzarasına sahiptir. Nehrin eşsiz manzarasını seyretmek ve aynı zamanda eğlenmek isteyenler bu bölgede yer alan mekânları tercih ederek son derece doğru bir tercih yapabilir. Ülke genelde oryantal dans anlamında oldukça fazla üne sahiptir. Bu nedenle burada yer alan birçok mekân oryantal danslar eşliğinde müşterilerini eğlendirir. Oryantal dans bilen misafirlerin de dansçılara eşlik ettiği eğlence gecelerinde sınırsız eğlence fırsatı sunulmaktadır. Oryantal dans gösterilerini canlı müzikler ve DJ performansları izler. Birçok mekân aynı konseptte gecenin geç saatlerine kadar sınırsız eğlenceye devam eder. Müziğin ritmine kendini kaptıranlar bu mekânlarda diledikleri gibi eğlenmenin tadına varır.

Kahire’nin En Popüler Kulübü Kahire Cairo Jazz Club

Cairo Jazz Club
Cairo Jazz Club

Kahire’de Mohandiseen semtinde yer alan bu kulüp şehrin en önde gelen kulüpleri arasında yer alır. Konum açısından son derece elverişli olan bu mekân yoğunluk anlamında da üst düzeydedir. Ülke halkının da yoğun ilgi gösterdiği mekân turist anlamında da ciddi bir katılımcı oranına sahiptir. Sınırsız eğlence imkânı sunan mekânda isteğe göre alkollü ve alkolsüz içecek tercihleri yer alır. Jazz anlamında son derece kusursuz bir performans sunan kulüp müzik zevki ve sunum anlamında son derece zengin seçeneklere sahiptir.  Şehrin en gözde mekânları arasında yer alan mekânda gerek ışıklandırma gerek misafir ağırlama anlamında son derece üst düzey bir performans sunulmaktadır. Orta bütçeli insanların rahatlıkla gidebileceği mekân çeşitlilik anlamında oldukça zengindir.

Mekanın websitesi için tıklayın.

Zamalek Bölgesinin En Meşhur Mekânı El Morocco

El Morocco
El Morocco

Gece kulübü anlamında oldukça zengin olan Zamalek, birçok mekân seçeneğine sahipti. Misafirlerin her koşulda en iyi şekilde ağırlanmasını benimseyen mekânlar birbiri ile de ciddi bir yarış içindedir. Bu bölgenin en meşhur mekânı El Morocco’dur. Her semtte ya da her mahallede bulunan gece kulüplerinin yanı sıra bu mekân ciddi bir üne sahiptir v e katılan herkes doyasıya eğlenmenin tadına varır. Eğlence anlamında en harika hizmeti ve performansı sunan bu mekân turistlerinde en sık olarak ziyaret ettikleri mekân olarak bilinir. Adı sınırların dışına ulaşan mekânda her türlü eğlenceyi ve içkiyi tatmak mümkün olur. Her dönemde yoğun olan mekâna şehrin önde gelen zenginleri ve orta kesimli insanları da sıklıkla ziyaret eder. Sınırsız eğlence fırsatının sunulduğu mekânda herkes rahatça eğlenebilir. Mısır’ın katı kurallarına karşın bu mekân, içeride her yaştan gencin de dilediği şekilde eğlenebileceği en harika mekânlardan bir tanesidir.

Mekanın websitesi için tıklayın.

Kahire’de Yer Alan Mekânların Ortalama Fiyatları

Kahire’de Yer Alan Mekânların Ortalama Fiyatları
Kahire’de Yer Alan Mekânların Ortalama Fiyatları

Kahire ve Mısır genel anlamda düşünüldüğünde akla hayale gelmeyecek bir fiyat politikası olduğu gözle görülebilir. Mekân anlamında oldukça zengin olan şehir farklı fiyat uygulaması konusunda da oldukça fazla seçenek sunar. Mekânların sunduğu eğlence v e hizmetler göz önüne alındığında kimi mekânların bu parayı hak ettiği düşünülse de bazı mekânlarda ciddi anlamda emeğin kat ve kat fazlası hesaplar istenir. Bütçesine uygun mekân arayanlar ve eğlendikleri kadar bütçe ödemeyi tercih edenler için en ideal mekânlar kaldıkları otellerin bar ve kulüpleridir. Dışarıda yer alan birçok mekân fiyat konusunda oldukça çeşitlidir ve beklenmedik fiyatlar ile misafirleri şaşırtabilir. Bu konuda özellikle Nil Nehri kıyısında yer alan mekânlar son dere yüksek fiyat tarifesi ile hizmet vermektedir. Bütçesine ve kazancına güvenen misafirler ve Mısır’ın en zenginleri Nil Nehri kıyısında yer alan mekânları tercih eder. Bu mekânlar pahalı olmasının yanı sıra sunum ve hizmet anlamında da kusursuz bir performans sergiler. Şehrin birçok mekânı ile kıyaslandığında son derece lüks mekânlar olduğu kolayca anlaşılabilir.

Mandarin Bar And Cocktail Lounge Sharm El Sheikh

Mandarin Bar And Cocktail Lounge Sharm El Sheikh
Mandarin Bar And Cocktail Lounge Sharm El Sheikh

Mısır’da yer alan bu mekân eşsiz kokteylleri ile oldukça sık tercih edilen bir mekândır.  Bu mekânda her damak tadına uygun mutlaka bir kokteyl sipariş verilebilir. Hem alkollü hem alkolsüz seçenekler ile alınacak kokteyller gece boyu edilecek sohbetlerde insanlara eşlik eder. Mekân son derece güzel bir tasarıma sahiptir ve Mısır halkı burayı sıklıkla tercih eder. En fazla gelinen adreslerden bir tanesidir ve içeride son derece samimi bir ortam vardır. Şehre ilk defa gelen turistlerin de en fazla geldikleri noktalar arasında yer alır. Hem lezzet açısından hem de ikram açısından oldukça güzel bir şekilde misafirler ağırlanır. Orta seviyede yaşam tarzına sahip olan insanlar ve turistler bu mekânda her gün yoğunluğa sebep olur.

Mekan ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Crystal Live Lounge

Crystal Live Lounge
Crystal Live Lounge

Sharm El Sheikh bölgesinde yer alan bu mekân leziz sunumları ve son derece güzel tasarımı ile göz dolduran bir mekândır. İçerisi tam anlamı ile kusursuz bir bardır. Modern tasarımı ve büyük barı gece boyunca burada zaman geçiren misafirlere son derece güzel zaman geçirme imkânı sunar. Misafirlere eşlik eden müzik eğlenmek isteyenlere eşlik eder. Hem hizmet anlamında hem de kalite anlamında son derece profesyonel olan mekân üst sınıflara hitap etse de orta bütçeli insanlarda bu mekânı tercih edebilir. Kente gelen turistlerin öncelikli olarak gezdirildiği mekânlar arasında yer alır. Gece geç saatlere kadar açık olan mekânda son derece sıcak ve samimi bir ortam bulunur.

Mekan ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

El Fanar

El Fanar
El Fanar

Sharm El Sheikh bölgesinde yer alan bir başka mekân El Fanar’dır. Deniz kenarında yer alan bu mekân hem otel hem eğlence mekânı olarak hizmet verir. Deniz kıyısına kurulan iskele4de insanlar hem denizin keyfini hem de güneşin tadını çıkartarak eğlenebilir. Son derece kusursuz bir hizmete sahip olan mekân konaklama anlamında da en iyi tercihler arasında yer alır. Şehre gelen turistlerin de kaldığı bu mekânda sunulan içkiler misafirlerin en güzel sohbetlerine eşlik eder.  Mekân başka bir aktiviteye hiç gerek duymaz. Buraya gelenler buradaki imkânlar dâhilinde çok güzel zaman geçirebilir. Yemekler ve sunumlar konusunda da son derece iddialı bir mekândır. Hemen her damağa hitap edecek lezzetleri ile misafirler oldukça güzel yemeklerin tadına varabilirler. Mısır’a özgü mutfaktan çıkan yemekler bölgenin en leziz menüsünde her akşam misafirlere sunulmaktadır.

Mekan ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Ice Bar Sharm El- Sheikh

Ice Bar Sharm El- Sheikh
Ice Bar Sharm El- Sheikh

Mısır’ın en küçük ve en şirin mekânları arasında yer alan bu mekânda oldukça samimi bir ortam bulmak mümkündür. Girişin ücretli olduğu mekânda içeride herkese bir adet ücretsiz içki servisi yapılır. Oldukça zengin menüsü ile her damak tadına uygun bir içki bulmak mümkündür. Tasarım anlamında da son derece farklı bir dekorasyona sahip olan mekânda insanlar gece sohbetlerini eder ve kendi halinde eğlenme fırsatı bulur. Hem alkollü hem de alkolsüz olarak tercih edilebilecek içkiler misafirlere güzel zaman geçirirken eşlik eder. Turistlerin de ilgi duyduğu bu mekânda haftanın belirli günlerinde yoğunluk yaşanır. Küçük olmasından dolayı hemen dolan mekâna giriş için rezervasyon yaptırmak en doğrusudur. Fiyat konusunda oldukça uygun olan mekânda her bütçeye uygun mutlaka bir menü bulunur.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Pangaea Night Club

Pangaea Night Club
Pangaea Night Club

Mısır’da hizmet veren bu mekân Mısır’ın en kapsamlı gece kulüplerinden bir tanesidir. Hem geniş kapasitesi hem de devasa büyük alanı ile misafirlerin asla çıkmak istemedikleri bir mekândır. Lüks mekânda içeride her türlü seçenek misafirlere sunulur. Hem müzik anlamında hem içki anlamında oldukça sınırsız seçeneklere sahiptir. Servis anlamında da kusursuz olan bu mekânda sunulan geniş yemek seçenekleri ile insanlar hem eğlenirken hem de yemek yemenin tadına varır. Muhteşem ışıklandırmalar Mısır halkının ve yerli turistin bu mekânda çılgınca eğlenmesi için özel olarak dizayn edilmiştir. Dünya çapında üne sahip birçok DJ bu mekânda düzenlenen partilere katılır ve dinleyicileri müzikleri le eğlendirir. Birçok ünlünün de akın ettiği mekân gecenin ilerleyen saatlerinde en hareketli müzikleri ile doyasıya bir müzik keyfi yaşatır. Lüks mekânda hemen her türlü hizmeti bulmak mümkündür. Soho Meydanı içinde bulunan mekâna giriş ve çıkış oldukça sorunsuzdur. İçecekler misafirlerin damaklarında kalıcı tatlar bırakır. Mekân her anlamda kalitelidir ve fiyatları biraz pahalıdır.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Terrazzina Beach

Terrazzina Beach
Terrazzina Beach

Mısır’ın en önde gelen beach partileri bu mekânda düzenlenir. Misafirlerin hem eğlenceye hem içeceğe doyduğu bu mekânda her bütçeye uygun seçenekler yer almaktadır. Gündüz düzenlenen havuz partilerinde insanlar tam anlamı ile eğlenceye doyar. Köpük partileri misafirlerin güzel zaman geçirmesini sağlar. Açık hava anlamında aranılan her türlü eğlence bu mekânda insanlara sunulmaktadır. Plajda gerçekleşen partilerde insanlar hem müziğin hem de eğlencenin adeta tadına doyar.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Mısır Kahire’de En Gözde Gece Kulüpleri ve Barlar

  • L’AUBERGINE
L’AUBERGINE
L’AUBERGINE

Şehrin en gözde mekânlarından olan L’aubergine’ye gitmeyi düşünürseniz önceden rezervasyon yapmalısınız. Çünkü oldukça fazla misafir bu mekânda eğlenmek istediğinde rezervasyonsuz gittiğinizde içeri girememe ihtimaliniz oldukça yüksek olacaktır

  • ABSOLUTE, Casino El Shagara
ABSOLUTE, Casino El Shagara
ABSOLUTE, Casino El Shagara

Kokteylleriyle meşhur olan bu gece kulübü için diyebileceğimiz ilk şey biraz pahalı olmasıdır. Yaklaşık bir kokteyl 40 Mısır Lirası kadar yüksek fiyattan satılmaktadır. Özellikle tekno müziklerin çalındığı bir gece kulübüdür.

  • DEALS
DEALS
DEALS

Turistler tarafından oldukça tercih edilen bu gece kulübünde ilk dikkat çeken şey mekânın tasarımıdır. Kırmızı dönen rahat koltuklar, renkli cıvıl cıvıl bir ortam bu gece kulübünde sizleri karşılıyor. Barı ve soğutulmuş biralarıyla Mısır’ın gece hayatında en gözde mekânlarından biri olduğunu not etmeyi unutmayın.

  • MOROCCO
MOROCCO
MOROCCO

Fazlasıyla şık olan bu mekân özellikle turistleri çekebilmek için tasarlanmıştır. Arap kızlarının misafirleri karşıladığı bu seçkin gece kulübünün fiyatları ise biraz pahalıdır.

  • CLUB 35
CLUB 35
CLUB 35

Kahire’nin en meşhur oteli olan Seasons otelin hemen yanında olan bu gece kulübüne gitmek ise bir ayrıcalıktır. Özellikle zenginlerin gittiği bu gece kulübünde her şey dört dörtlük olsa da fiyatlar tahmin edemeyeceğiniz kadar yüksektir.  Paranız yoksa bu mekâna gitmemenizi tavsiye ederiz.

  • SİNDBAD
SİNDBAD
SİNDBAD

Mısır gece hayatının tadını çıkartıp çok da para harcamak istemiyorsanız doğru adres Sindbad’dır. Eğlencesi oldukça keyifli olan bu mekânda Mısır gece hayatının tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

Mısır Gece Hayatı Fiyatları Nasıldır?

Mısır Gece Hayatı Fiyatları Nasıldır?
Mısır Gece Hayatı Fiyatları Nasıldır?

Mısır her sene binlerce turistin akın ettiği bir ülkedir.  Bu nedenle bu ülkede gece hayatı herkese göre ayarlanmıştır. Zevkinize göre mekân bulmanız, doyasıya eğlenmeniz ve dilediğiniz gibi vakitler geçirmeniz de oldukça mümkündür Kahire’de. Peki, Mısır’da gece hayatı pahalı mıdır? Bu sorunun cevabına evet dediğinizi duyar gibiyiz. Bu cevap yarı doğru yarı yanlıştır. Sebebine gelecek olursak, Mısır’da gece hayatı oldukça renkli ve hareketli geçtiği için pek çok gece kulübü, bar ve pavyon bulmanız mümkündür. Bu mekanların hepsi bulunduğu bölgeye, dizaynına, sunduğu hizmete göre fiyatlanmaktadır. Örneğin yukarıda saydığımız gece kulüplerinin bazılarında eğlenebilmeniz için gerçek anlamda zengin olup para düşünmemeniz lazım. Ama her mekân bu kadar pahalı değildir.

Her çeşit insanın bulunduğu Mısır’da gece hayatının tadını çıkarmak için ortalama bir bütçeye sahip olmalısınız. Hiçbir şeyden mahrum kalmadan, eğlenceli geceler ile Mısır’ı hafızanıza kaydetmek istiyorsanız yapacağınız tek şey güzel bir mekân bulup kendinizi o mekâna bırakmanız olacaktır.

Sharm El Sheikh’in Gece Hayatı Nasıldır?

Sharm El Sheikh’in Gece Hayatı Nasıldır?
Sharm El Sheikh’in Gece Hayatı Nasıldır?

Güneşin yılın her günü hâkim olduğu Sharm El Sheikh şehri Kızıldeniz’e bakan ünlü tatil plajlarıyla ünlüdür. Gün boyu deniz, kum ve güneşin tadını çıkaran turistler ve yerli halk gece olduğu zaman ise gece hayatına akın eder.  Sharm El Sheikh’in gece hayatı en az başkent Kahire kadar eğlenceli ve canlıdır.

Kızıldeniz’in berrak sularının sakladığı sürprizlerin en azından bir kısmını keşfedebilmek için ideal bir uçuş noktası olan Sharm’a Türkiye’den haftada 4 defa İstanbul’dan tarifeli seferler düzenliyor. İstanbul’dan sadece 2,5 saatlik bir uçuşla, Mısır’ın bu tatil şehrine uçmak mümkündür.

Başkent Kahire’den daha prestijli ve büyük mekanların yer aldığı bu şehirde sizler için her şey düşünülmüştür. Mısır gece hayatının en keyifli çıkarılabildiği şehri olan Sharm El Sheikh’i ziyaret ettikten sonra buraya tekrar gitmek isteyeceğinizin garantisini veriyoruz.

Sharm El Sheikh’de gecenin çökmesiyle şehir adeta bir parti havasına bürünüyor ve bu parti sabahın ilk ışıklarına kadar devam ediyor. Gece otelinize dönerken hala sokaklarda dans eden gençleri ve kilimlere oturarak nargile içen kişileri görmek bile sizleri şaşırtmayacaktır.

Daha çok doğu Avrupa ve Rusya’dan gelen genç tatilcilerin yoğunlukta olduğu şehir, otelleri, marinaları, gece kulüpleri ve gazinoları ile oldukça dikkat çeken ve gece hayatı için oldukça tercih edilen bir şehirdir. Önceden Mısır devlet bakanı tarafından özel turizm bölgesi olarak tasarlanmış bir bölgeydi.  Öyle ki Mısır’daki devrim olmadan önce, turistler ve burada çalışanlar dışında Mısırlılar buraya giremiyorlardı bile. Şimdiyse kontroller kalkmış ve şehrin cazibesine kapılanlar, para kazanmak isteyenler Sharm El Sheikh’e akın ediyor.

Sharm El Sheikh’in Gece Hayatıyla Meşhur Bölgeleri ve Gece Kulüpleri

  • Naama Bay
Naama Bay
Naama Bay

Turistler tarafından en çok tercih edilen bölge olan Naama Bay, şahane plajı ve muhteşem gece hayatıyla oldukça renkli bir yerdir. Mısır gece hayatını seven kişilerin rağbet ettiği bu bölge de pek çok gece kulübü, restoran ve bar bulunmaktadır.

Naama Bay’da bulunan Hard Rock Café, Pasha, Bus Stop, Camel Bar, Black House, El Adaba’da bulunan El Fanara Açıkhava Diskosu ve Taj Mahal Şarm El Şeyh’in en ünlü mekânları arasında sayabiliriz. Bu mekânların çoğu gece on ikiye kadar restoran olarak hizmet verse de on ikiden sonra çılgınca eğlencelerin yaşandığı birer gece kulübüne dönüyor.

Naama Bay’da yer alan pek çok gece kulübü ve barda gece hayatının tadını çıkarmak isteyenler için değişik aromalarda kahveler ve nargile olmazsa olmaz. Naama Bay’da yer alan mekânların çoğunda Binbir Gece adı verilen oryantal kültüre dair eğlenceler düzenlenmektedir. Bu mekânlara giderek Mısır gece hayatının tadını oryantal dans ile çıkarmak hem farklı hem de oldukça eğlenceli bir aktivite olacaktır.

  • La Dölce Vita Disco
La Dölce Vita Disco
La Dölce Vita Disco

Şehre yirmi dakikalık mesafede bulunan bu gece kulübü Mısır gece hayatının özeti gibidir. Açık havada yer alan bu gece kulübü sınırsız eğlencenin yaşandığı ve dünyaca ünlü Djlerin performans gösterdiği şahane ambiyansı olan bir yerdir. Sharm El Sheikh’in gece hayatının tadını çıkarmak isteyenlerin ilk durağı olan La Dolce Vita Disco’yu mutlaka seçeneklerinizin arasına yazmayı unutmayın.

  • Soho Square
Soho Square
Soho Square

Diğer bir dikkat çeken gece kulübü ise Soho Square’dir. Şehrin en prestijli ve en büyük eğlence yerlerinin başında gelmektedir.  Naama Bay’ın gürültüsünden uzak, daha nezih bir atmosferde keyifli akşamlar geçirmek için tercih edebileceğiniz bir mekândır. 5’ten fazla pub, bar ve gece kulübü; Thai, Hint, Çin ve Arap mutfaklarının lezzetlerini sunan restoranlar, kapalı alanda bir buz pisti, konferans salonu, ışık ve ses gösterileri eşliğinde su dansı gösterileri sunmaktadır. Gayet eğlenceli bir yer olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Mısır’a yolunuz düşerse ve Mısır’ın gece hayatını merak ederseniz başkent Kahire ve Sharm El Sheikh şehirlerini mutlaka görmenizi tavsiye ederiz. Mısır’ın bütün güzelliğinin yansıtıldığı bu iki şehirde gece hayatının tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Her sene binlerce turistin akın ettiği bu şehirlerde eğlendikten ve Mısır gece hayatına şahit olduktan sonra en unutulmaz tatillerinizden birini geçireceğinizin garantisini veriyoruz. Sizlerin de rotasında Mısır varsa, yazımızdaki detayları bir yere not almayı unutmayın. Muhteşem bir tatil için tekrar gitmek isteyeceğiniz Mısır’ın gece hayatını asla unutamayacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here